Under Armour UA5050-G-0VK-54 Ua5050 g 54 0vk optik
Miniatyr
Under Armour Herr Par Glasögon UA5050-G-0VK-54
Ännu ej betygsatt, var först att review this par glasgon.
Använd koden "TENSET" för ytterligare 10% rabatt
Tillgängliga
I lager I 4-6 Days
Leverans beräknad till Storbritannien av Tuesday 19 May 2026.
30 dagar utan krångel returer
Fria UK Leverans
UA5050-G-0VK-54 Under Armour Ua5050 g 54 0vk optik Specifikationer
Bro eller Pad:Vaddera
bro storlek:17mm
Bågfärg:Två tonig
Kön:Herr
Linsfärg:Klar
Passa:Medium
ramform:Square / Rektangel
Ram Material:Metall
ramtyp:Hel Fälg
Skalmar:145mm
Watches2U-garanti:2 år
ögon Storlek:54mm