Under Armour UA5017-G-N9P-50 UA5017 G 50 N9P optik
Miniatyr
Under Armour Herr Par Glasögon UA5017-G-N9P-50
Ännu ej betygsatt, var först att review this par glasgon.
Använd koden "TENSET" för ytterligare 10% rabatt
Tillgängliga
I lager I 4-6 Days
Leverans beräknad till Storbritannien av Tuesday 19 May 2026.
30 dagar utan krångel returer
Fria UK Leverans
UA5017-G-N9P-50 Under Armour UA5017 G 50 N9P optik Specifikationer
Bro eller Pad:Bro
bro storlek:21mm
Bågfärg:Sköldpaddsskal
Kön:Herr
Linsfärg:Klar
Passa:Små
ramform:Runda / Ovala
Ram Material:Acetat
ramtyp:Hel Fälg
Skalmar:145mm
Watches2U-garanti:2 år
ögon Storlek:50mm