Under Armour UA5007-G-R81-55 UA5007 G 55 R81 optik
Miniatyr
Under Armour Herr Par Glasögon UA5007-G-R81-55
Ännu ej betygsatt, var först att review this par glasgon.
Tillfälligt slut
Fyll i din e-postadress som ska anmälas så snart som denna produkt blir tillgänglig.
UA5007-G-R81-55 Under Armour UA5007 G 55 R81 optik Specifikationer
Bro eller Pad:Vaddera
bro storlek:18mm
Bågfärg:Silver
Kön:Herr
Linsfärg:Klar
Passa:Stor
ramform:Square / Rektangel
Ram Material:Metall
ramtyp:Garnityr
Skalmar:140mm
Watches2U-garanti:2 år
ögon Storlek:55mm