Burberry BE2411-3002-53 Be2411 53 3002 optik
Miniatyr
Burberry Herr Par Glasögon BE2411-3002-53
Ännu ej betygsatt, var först att review this par glasgon.
Tillfälligt slut
Fyll i din e-postadress som ska anmälas så snart som denna produkt blir tillgänglig.
BE2411-3002-53 Burberry Be2411 53 3002 optik Specifikationer
Bro eller Pad:Bro
bro storlek:18mm
Bågfärg:Sköldpaddsskal
Kön:Herr
Linsfärg:Klar
Passa:Medium
ramform:Square / Rektangel
Ram Material:Acetat
ramtyp:Hel Fälg
Skalmar:145mm
Watches2U-garanti:2 år
ögon Storlek:53mm