Armani Exchange AX3106F-8301-56 Ax3106f 56 8301 modeoptik
Miniatyr
Armani Exchange Herr Par Glasögon AX3106F-8301-56
Ännu ej betygsatt, var först att review this par glasgon.
58% Av
Försäljning 58% Av
I lager
Bara en kvar - Mer På beställningen
För de närmaste 3 timmar beräknad leverans till Storbritannien av Friday 15 May 2026.
30 dagar utan krångel returer
Gratis UK nästa dag leverans
AX3106F-8301-56 Armani Exchange Ax3106f 56 8301 modeoptik Specifikationer
Bro eller Pad:Bro
bro storlek:18mm
Bågfärg:Grön
Kön:Herr
Linsfärg:Demolins
Passa:Stor
ramform:Square / Rektangel
Ram Material:Plast
ramtyp:Hel Fälg
Skalmar:145mm
Watches2U-garanti:2 år
ögon Storlek:56mm