Armani Exchange AX3105F-8180-55 Ax3105f 55 8180 modeoptik
Miniatyr
Armani Exchange Herr Par Glasögon AX3105F-8180-55
Ännu ej betygsatt, var först att review this par glasgon.
Tillfälligt slut
Fyll i din e-postadress som ska anmälas så snart som denna produkt blir tillgänglig.
AX3105F-8180-55 Armani Exchange Ax3105f 55 8180 modeoptik Specifikationer
Bro eller Pad:Bro
bro storlek:17mm
Bågfärg:Grå
Kön:Herr
Linsfärg:Demolins
Passa:Stor
ramform:Square / Rektangel
Ram Material:Plast
ramtyp:Hel Fälg
Skalmar:145mm
Watches2U-garanti:2 år
ögon Storlek:55mm