Costa Del Mar 6S9104-910405-57 6s9104 57 910405 lido solglasögon
Miniatyr
Costa Del Mar Herr Solglasögon
Ännu ej betygsatt, var först att review this solglasgon.
Tillfälligt slut
Fyll i din e-postadress som ska anmälas så snart som denna produkt blir tillgänglig.
6S9104-910405-57 Costa Del Mar 6s9104 57 910405 lido solglasögon Specifikationer
Bro eller Pad:Bro
bro storlek:16mm
Bågfärg:Svart
Kön:Herr
Linsfärg:Blå
Passa:Stor
ramform:Square / Rektangel
Ram Material:Plast
ramtyp:Hel Fälg
Skalmar:132mm
Watches2U-garanti:2 år
ögon Storlek:57mm