Costa Del Mar 6S9086-908602-61 6s9086 61 908602 Pargo solglasögon
Miniatyr
Costa Del Mar Herr Solglasögon
Ännu ej betygsatt, var först att review this solglasgon.
Tillfälligt slut
Fyll i din e-postadress som ska anmälas så snart som denna produkt blir tillgänglig.
6S9086-908602-61 Costa Del Mar 6s9086 61 908602 Pargo solglasögon Specifikationer
Bro eller Pad:Bro
bro storlek:17mm
Bågfärg:Svart
Kön:Herr
Linsfärg:Grå
ramtyp:Hel Fälg
Skalmar:130mm
Watches2U-garanti:2 år
ögon Storlek:61mm