Costa Del Mar 6S9084-908405-55 6s9084 55 908405 caleta solglasögon
Miniatyr
Costa Del Mar Solglasögon
Ännu ej betygsatt, var först att review this solglasgon.
Använd koden "TENSET" för ytterligare 10% rabatt
Tillgängliga
I lager I 4-6 Days
Leverans beräknad till Storbritannien av Wednesday 20 May 2026.
30 dagar utan krångel returer
Fria UK Leverans
6S9084-908405-55 Costa Del Mar 6s9084 55 908405 caleta solglasögon Specifikationer
Bro eller Pad:Bro
bro storlek:19mm
Bågfärg:Blå
Kön:Damtoalett
Linsfärg:Grå
ramtyp:Hel Fälg
Skalmar:139mm
Watches2U-garanti:2 år
ögon Storlek:55mm