Costa Del Mar 6S9081-908106-57 6s9081 57 908106 palmas solglasögon
Miniatyr
Costa Del Mar Herr Solglasögon
Ännu ej betygsatt, var först att review this solglasgon.
Tillfälligt slut
Fyll i din e-postadress som ska anmälas så snart som denna produkt blir tillgänglig.
6S9081-908106-57 Costa Del Mar 6s9081 57 908106 palmas solglasögon Specifikationer
Bro eller Pad:Bro
bro storlek:17mm
Bågfärg:Blå
Kön:Damtoalett
Kön:Herr
Linsfärg:Blå
linsteknik:Polariserad
linsteknik:UV-skydd
Passa:Stor
ramform:Square / Rektangel
Ram Material:Plast
ramtyp:Hel Fälg
Skalmar:135mm
Watches2U-garanti:2 år
ögon Storlek:57mm