Costa Del Mar 6S9031-903107-56 6s9031 56 903107 Victoria solglasögon
Miniatyr
Costa Del Mar Solglasögon
Ännu ej betygsatt, var först att review this solglasgon.
Använd koden "TENSET" för ytterligare 10% rabatt
Tillgängliga
I lager I 4-6 Days
Leverans beräknad till Storbritannien av Wednesday 20 May 2026.
30 dagar utan krångel returer
Fria UK Leverans
6S9031-903107-56 Costa Del Mar 6s9031 56 903107 Victoria solglasögon Specifikationer
Bro eller Pad:Bro
bro storlek:19mm
Bågfärg:Grå
Kön:Damtoalett
Linsfärg:Lila
Passa:Stor
ramform:Runda / Ovala
Ram Material:Plast
ramtyp:Hel Fälg
Skalmar:135mm
Watches2U-garanti:2 år
ögon Storlek:56mm