Costa Del Mar 6S9027-902705-56 6s9027 56 902705 vela solglasögon
Använd koden "TENSET" för ytterligare 10% rabatt
liknande produkter
6S9027-902705-56 Costa Del Mar 6s9027 56 902705 vela solglasögon Specifikationer
Bro eller Pad:Bro
bro storlek:15mm
Bågfärg:Sköldpaddsskal
Kön:Herr
Linsfärg:Blå
ramtyp:Hel Fälg
Skalmar:131mm
Watches2U-garanti:2 år
ögon Storlek:56mm