Costa Del Mar 6S9027-902703-56 6s9027 56 902703 vela solglasögon
Miniatyr
Costa Del Mar Herr Solglasögon
Ännu ej betygsatt, var först att review this solglasgon.
Använd koden "TENSET" för ytterligare 10% rabatt
Tillgängliga
I lager I 4-6 Days
Leverans beräknad till Storbritannien av Wednesday 20 May 2026.
30 dagar utan krångel returer
Fria UK Leverans
liknande produkter
6S9027-902703-56 Costa Del Mar 6s9027 56 902703 vela solglasögon Specifikationer
Bro eller Pad:Bro
bro storlek:15mm
Bågfärg:Sköldpaddsskal
Kön:Herr
Linsfärg:Brun
linsteknik:Polariserad
linsteknik:UV-skydd
Passa:Stor
ramform:Square / Rektangel
Ram Material:Plast
ramtyp:Hel Fälg
Skalmar:131mm
Watches2U-garanti:2 år
ögon Storlek:56mm