Costa Del Mar 6S9004-900408-58 6s9004 58 900408 waterwoman 2 solglasögon
Miniatyr
Costa Del Mar Solglasögon
Ännu ej betygsatt, var först att review this solglasgon.
Tillfälligt slut
Fyll i din e-postadress som ska anmälas så snart som denna produkt blir tillgänglig.
6S9004-900408-58 Costa Del Mar 6s9004 58 900408 waterwoman 2 solglasögon Specifikationer
Bro eller Pad:Bro
bro storlek:18mm
Bågfärg:Brun
Kön:Damtoalett
Linsfärg:Brun
linsteknik:Polariserad
linsteknik:UV-skydd
Passa:Stor
ramform:Kattöga
Ram Material:Acetat
ramtyp:Hel Fälg
Skalmar:132mm
Watches2U-garanti:2 år
ögon Storlek:58mm