Costa Del Mar 6S6006-600609-61 6s6006 61 600609 helo solglasögon
Miniatyr
Costa Del Mar Herr Solglasögon
Ännu ej betygsatt, var först att review this solglasgon.
Använd koden "TENSET" för ytterligare 10% rabatt
Tillgängliga
I lager I 4-6 Days
Leverans beräknad till Storbritannien av Wednesday 20 May 2026.
30 dagar utan krångel returer
Fria UK Leverans
6S6006-600609-61 Costa Del Mar 6s6006 61 600609 helo solglasögon Specifikationer
Bro eller Pad:Bro
bro storlek:14mm
Bågfärg:Guld
Kön:Herr
Kön:Damtoalett
Linsfärg:Grön
linsteknik:Polariserad
linsteknik:UV-skydd
Passa:Stor
ramform:Aviator / Navigator
Ram Material:Metall
ramtyp:Hel Fälg
Skalmar:128mm
Watches2U-garanti:2 år
ögon Storlek:61mm