Costa Del Mar 6S4009-400903-62 6s4009 62 400903 flagler solglasögon
Miniatyr
Costa Del Mar Herr Solglasögon
Ännu ej betygsatt, var först att review this solglasgon.
Tillfälligt slut
Fyll i din e-postadress som ska anmälas så snart som denna produkt blir tillgänglig.
6S4009-400903-62 Costa Del Mar 6s4009 62 400903 flagler solglasögon Specifikationer
Bro eller Pad:Vaddera
bro storlek:14mm
Bågfärg:Guld
Kön:Herr
Linsfärg:Blå
linsteknik:Polariserad
linsteknik:UV-skydd
Passa:Stor
ramform:Square / Rektangel
Ram Material:Metall
ramtyp:Delvis Ramlös
Skalmar:130mm
Watches2U-garanti:2 år
ögon Storlek:62mm