Costa Del Mar 6S2004-200402-54 6s2004 54 200402 bimini solglasögon
Miniatyr
Costa Del Mar Solglasögon
Ännu ej betygsatt, var först att review this solglasgon.
Tillfälligt slut
Fyll i din e-postadress som ska anmälas så snart som denna produkt blir tillgänglig.
6S2004-200402-54 Costa Del Mar 6s2004 54 200402 bimini solglasögon Specifikationer
Bro eller Pad:Bro
bro storlek:20mm
Bågfärg:Sköldpaddsskal
Kön:Damtoalett
Linsfärg:Grön
linsteknik:Polariserad
linsteknik:Spegel
linsteknik:UV-skydd
Passa:Medium
ramform:Kattöga
Ram Material:Acetat
ramtyp:Hel Fälg
Skalmar:140mm
Watches2U-garanti:2 år
ögon Storlek:54mm