Under Armour UA5052-G-R80-54 UA5052 G-54 R80 optik
Miniatyr
Under Armour Herr Par Glasögon UA5052-G-R80-54
Ännu ej betygsatt, var först att review this par glasgon.
Använd koden "TENSET" för ytterligare 10% rabatt
Fria UK Leverans
UA5052-G-R80-54 Under Armour UA5052 G-54 R80 optik Specifikationer
Bro eller Pad:Bro
bro storlek:16mm
Bågfärg:Brons
ramtyp:Hel Fälg
Skalmar:140mm
Watches2U-garanti:2 år
ögon Storlek:54mm