Under Armour UA5052-G-0JI-54 Ua5052 g 54 0ji optik
Miniatyr
Under Armour Herr Par Glasögon UA5052-G-0JI-54
Ännu ej betygsatt, var först att review this par glasgon.
Använd koden "TENSET" för ytterligare 10% rabatt
Fria UK Leverans
UA5052-G-0JI-54 Under Armour Ua5052 g 54 0ji optik Specifikationer
Bro eller Pad:Vaddera
bro storlek:16mm
Bågfärg:Grön
ramtyp:Hel Fälg
Skalmar:140mm
Watches2U-garanti:2 år
ögon Storlek:54mm