Under Armour UA5030-B59-55 Ua5030 55 b59 optik
Miniatyr
Under Armour Herr Par Glasögon UA5030-B59-55
Ännu ej betygsatt, var först att review this par glasgon.
Tillfälligt slut
Fyll i din e-postadress som ska anmälas så snart som denna produkt blir tillgänglig.
UA5030-B59-55 Under Armour Ua5030 55 b59 optik Specifikationer
Bro eller Pad:Bro
bro storlek:16mm
Bågfärg:Grön
Kön:Herr
Linsfärg:Klar
Passa:Stor
ramform:Square / Rektangel
Ram Material:Plast
ramtyp:Hel Fälg
Skalmar:135mm
Watches2U-garanti:2 år
ögon Storlek:55mm